KUCHNIE

na wymiar

W optymalnie zaprojektowanej kuchni cała dostępna przestrzeń jest wykorzystana. Aby skutecznie wykorzystać całą przestrzeń szafek dolnych, potrzebujemy systemów, które wydobędą zawartość szafki do przodu i umożliwią łatwy dostęp.

Potrzebujemy odpowiednio dopasowanych mebli kuchennych na wymiar.

Niezależnie od tego co jest potrzebne: blacha do pieczenia, środki czystości, produkty spożywcze czy przyprawy, zastosowany wyciąg sprawi, że wszystkie potrzebne przedmioty będą w zasięgu ręki.

WYPOSAŻENIE KUCHNI

Nowoczesne systemy i rozwiązania w kuchni. Koniec z bałaganem w szafkach i szufladach! Koniec z marnowaniem trudno dostępnej przestrzeni! Teraz każdy narożnik zamieni się w piękne i wydajne miejsce, cała przestrzeń zostanie optymalnie wykorzystana. Dzięki naszym systemom czas spędzony w kuchni będzie przyjemny jak nigdy wcześniej.

BLATY KUCHENNE:

Blaty kuchenne wykonywane są na bazie płyty wiórowej, a ich rdzeń pokryty jest wysokiej jakości laminatem. Dzięki temu produkt łączy w sobie bogate wzornictwo, estetykę, łatwość montażu i konserwacji. Blaty są dostępne w bardzo dużej liczbie kolorów i wzorów. Są odporne na działanie wody i większość środków czyszczących.

FRONTY LAKIEROWANE:

Fronty lakierowane wykonywane są z płyty MDF, a następnie malowane 2 lub 3 warstwami lakieru w zależności od koloru. Odcień wybierany jest z palety kolorów RAL.
   • drewniane
   • mdf
   • fornirowe
   • lakierowane