Nadruk UV może uszlachetnić elementy szklane w Twoim domu, dodać im delikatności i ciepła. Możliwość nadruku zdjęcia lub wzorów, pozwoli urządzić Twoje wnętrze według tego co podpowiada wyobraźnia i oczekiwania.

Przed wydrukiem w szkle można wyciąć niezbędne otwory pod włączniki, kontakty czy klamki. Drukujemy na szkle gotowym do montażu o dowolnym kształcie i grubości.

Dodatkowym atutem nadruku bezpośredniego jest także krótki czas do realizacji zamówienia – praktycznie „od ręki”. Wykonujemy również szkło dekoracyjne laminowane podwójne – z grafiką w środku, dwustronne, jednostronne.

Drukujemy także grafikę na plexi bezbarwnej, najczęściej używanej do druku zdjęć i grafiki, umieszczanej później jako obraz na dystansach metalowych na ścianach, jako ekspozycja na wystawach, lub też dzięki możliwości druku wielowarstwowego jako front do podświetlenia od tyłu (np. w oknach, kasetonach, meblach – witrynach).

Zastosowanie: – kabiny prysznicowe; – przestrzenie między szafkami a blatem w kuchni; – szklane drzwi (systemy przesuwne i w zawiasach); – szklane fronty mebli; – balustrady, ścianki szklane; – blaty szklane (stoły, blaty kuchenne, bary), lustra; – obrazki na ścianę ze zdjęciami, grafiką mocowane na kołkach dystansowych, – kasetony, witryny meblowe;