Rodo

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie Ogólnego Rozporządzenia RODO – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), firma przetwarza: Caboń Wymiar Meble, ul. Poprzeczna 40, 32-651 Witkowice. Dane kontaktowe Administratora Serwisu: Bartłomiej Caboń, cabon@wymiarmeble.pl informacje, które mają charakter danych osobowych i jest również Administratorem tych Danych Osobowych (ADO).

Państwa dane osobowe otrzymaliśmy:

a) bezpośrednio od Państwa – ustnie lub za pośrednictwem środków komunikacji, np. telefon, pocztę elektroniczną;
b) w związku z wykonywaniem umowy (zawartej np. z Państwem), w szczególności w celu dostarczenia zamówienia;
c) w związku z podjęciem działań przed zawarciem umowy; możemy przetwarzać Państwa dane osobowe w niżej wymienionych celach i zgodnie z podaną podstawą prawną:
d) nawiązanie i podtrzymanie relacji handlowej lub biznesowej – jest to nasz prawnie uzasadniony interes w związku z prowadzoną działalnością usługowo-handlową:
e) realizacja umowy, w szczególności realizacja zamówienia złożonego środkami komunikacji elektronicznej;
f) obsługa reklamacji – wykonanie umowy;
g) prowadzenie rejestru korespondencji;

Najczęściej przetwarzamy Państwa Dane Adresowe:

– imię, nazwisko lub nazwę podmiotu, ulicę, miejscowość i kod pocztowy) i/lub Dane Firmowe (np. nazwę jednostki organizacyjnej lub przedsiębiorcy, Imię i Nazwisko osoby fizycznej wykonującej działalność zawodową, ulica, miejscowość, kod pocztowy, NIP, czasami również REGON, adres poczty elektronicznej).

Przetwarzanie wspomnianych danych jest niezbędne w celu umożliwienia świadczenia przez nas usług drogą elektroniczną, dostarczenia zamówionego towaru i prowadzenia wymaganych prawem dokumentów księgowych (np. faktur). Wyżej opisane dane osobowe przetwarzamy z uwzględnieniem zasad: rozliczalności, przejrzystości, prawidłowości, rzetelności, integralności i poufności.

Nie udostępniamy danych osobowych osobom/podmiotom trzecim. W związku z realizacją zamówień/umów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez kontakt: e-mail: cabon@wymiarmeble.pl

KONTAKT

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00
ul. Poprzeczna 40
32-651 Witkowice
+48 501 145 023
cabon@wymiarmeble.pl

TAGI

meble na wymiar; szafy na wymiar; kuchnie na wymiar;  wymiar meble Caboń, meble Bielsko, meble małopolska, meble gotowe, meble na wymiar Bielsko, meble kuchenne na wymiar, nowoczesne meble kuchenne, zabudowa skosów Bielsko, nowoczesne meble kuchenne  

© 2020 Ewelina Bogacz. All rights reserved.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this