Szafy na wymiar

idealne rozwiązanie do Twojego domu

Współcześnie coraz popularniejsze jest produkowanie mebli na zamówienie, w większości przypadków są to szafy wnękowe i garderoby.
Szafy wnękowe są wspaniałym rozwiązaniem problemu braku miejsca w małych mieszkaniach. Zabudowując istniejącą już wnękę nie likwidujemy cennej przestrzeni, a zdobywamy pojemną, a przede wszystkim praktyczną szafę.
Szafa wnękowa posiada zasadniczo same zalety. Bez wątpienia jest w stanie korzystniej niż gotowe meble, zagospodarować powierzchnie – tą w miejscu, w którym będzie ulokowana, i tą wewnątrz mebla – to my ustalamy, jak wiele miejsca poświęcamy na ubrania wiszące, ile na półki, szuflady. Jeżeli szafa jest spora, powinniśmy nawet wygospodarować zakamarek na deskę do prasowania, suszarkę itd.
Kompleksy zabudowy wnętrz znakomicie sprawdzają się także na poddaszach i różnego wariantu skosach.
Szafy wytwarzamy w oparciu o przetestowane układy do drzwi przesuwnych i składanych, docenionych firm w sektorze meblarskim. Drzwi mogą być wyprodukowane z tafli w okleinie drewnopodobnej lub fornirowanej, z lustrem lub ratanem.
Z tego powodu jesteśmy zdolni skuteczniej zagospodarować nietypowe powierzchnie mieszkania, takie jak na przykład skosy czy wnęki i wykorzystać wnętrza przechodnie, np. przedpokój. Żeby zaoszczędzić powierzchnię zajmowaną przez szafy, coraz częściej stosuje się także technologię drzwi przesuwanych.
Szafy z drzwiami przesuwnymi – Bielsko, Katowice, Kraków i cały kraj

Wzornik naturalnej okleiny FORNIR:

Wzornik lakierów: