Wycena i zamówienie

Etapy pracy – krok po kroku

1

Wycena

Ceny mebli kuchennych na wymiar są ustalane jednostkowo, dla każdej kuchni z osobna. Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble kuchenne wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie.
2

Złożenie zamówienia

Jeśli otrzymałeś wycenę, złóż zamówienie.
3

Umowa

Pokażemy Ci wszystkie wzorniki frontów i blatów kuchennych i ustalimy wszystkie szczegóły. Jeśli zaakceptujesz projekt podpiszemy umowę, ustalimy termin montażu i przystąpimy do realizacji zamówienia. Jeżeli nie zrobiliśmy tego wcześniej, przyjedziemy również na dokładny pomiar pomieszczenia.
4

Montaż

Czas oczekiwania na meble to od 3 do 8 tygodni w zależności od tego jakie zostaną użyte materiały. Po tym czasie przywieziemy i zamontujemy wszystkie meble w czasie 2 dni.

Zaliczka

Zaliczka na materiały wynosi 30% wartości zamówienia i jest pobierana w chwili podpisywania umowy. Kolejna część jest płatna w momencie przywiezienia/odbioru mebli, natomiast ostatnia część kwoty pobierana jest po montażu mebli.