Wymiar Meble Caboń

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała

Do wykonania mebli wykorzystujemy najlepsze i najtrwalsze materiały. Dobieramy je zgodnie z życzeniem Klienta.

Od wielu lat współpracujemy z liderami w dziedzinie meblarstwa takimi jak KRONOPOL, INDECO, EEGGER, KRONOSPAN, SENATOR, PFLEIDERER oraz wiele innych regionalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe rozwiązania, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego klienta.

Caboń Meble to firma nastawiona na rozwój. Cenimy sobie kontakt z klientem. Dlatego też większość naszych nowych zleceń pochodzi z polecania, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystkie rodzaje mebli, od tradycyjnych poprzez nowoczesne wzory. Zapewniamy także montaż oraz gwarancję na wykonane przez nas meble.

Meble modułowe - meble gotowe

Z meblami modułowymi można zrobić niemal wszystko – zabudować je frontami lub pudłami i stworzyć pojemne szafki, skomponować zestawy półek na książki czy sprzęt audio-video, ustawiać je w dowolne kompozycje i kształty, w zależności od potrzeb i warunków mieszkaniowych.

 

Kuchnie na wymiar Bielsko-Biała, Kuchnie na wymiar,  Meble kuchenne, Meble gotowe, Meble nowoczesne, 

Meble młodzieżowe

Pokój młodzieżowy powinien być taki, jak Twoje dzieci: kreatywny, inspirujący i pełen energii. Twoje pociechy tak szybko rosną! Dlatego zadbaliśmy o to, by meble dla dzieci były tak funkcjonalne i nowoczesne, aby za kilka lat mogły z powodzeniem służyć jako meble młodzieżowe.

Meble młodzieżowe - meble dla Twojego dziecka

Praktyka pokazuje, że już nie tylko blat i fronty, ale również wnętrza szafek potrzebują odpowiedniego dopasowania i przemyślanej organizacji. Ich wypełnienie może bowiem okazać się zbawienne w utrzymaniu porządku, czy lepszej organizacji, czyli de facto większej pojemności, o którą w kuchni warto zawsze dbać. Aby osiągnąć taki efekt, nie możemy zapomnieć o systemach wewnątrz szafkowych, na które składają się wszelkie kosze i półki na rolkach samojezdnych. Dodatkowo przy założeniach projektowych warto uwzględnić układ szafek i szuflad oraz wysokość zabudowy i jej przebieg. Pamiętajmy o korzystnym wpływie podzielonych stref, chociażby poprzez wprowadzenie większej ilości szuflad lub mniejszych powierzchni szafek.

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00
ul. Poprzeczna 40
32-651 Witkowice
+48 501 145 023
cabon@wymiarmeble.pl

TAGI

meble na wymiar; szafy na wymiar; kuchnie na wymiar;  wymiar meble Caboń, meble Bielsko, meble małopolska, meble gotowe, meble na wymiar Bielsko, meble kuchenne na wymiar, nowoczesne meble kuchenne, zabudowa skosów Bielsko, nowoczesne meble kuchenne  

© 2020 Ewelina Bogacz. All rights reserved.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this